Geri Ödeme ve İade Politikası

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde Leontag garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir sorun gördüğünüzde ürünü teslim almayınız ve bize mesaj gönderiniz. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler garanti kapsamı dışındadır. Ürün Garantileri ürün açıklamalarında yazan sürelerdir.

 

Ürün İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. İletişim kanalı olarak info@leontag.com veya Canlı Destek hattımızı kullanabilirsiniz. Bu bilgileri takiben ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.

– Satın alınan ürünlerde para iadesi kabul edilmez. Olası problemlerde ürününüzün yenisi ile değişim yapılır.

YASAL UYARI

Satın alma adımlarında, web sitelerinin ilgili alanında ve kullanıcı sözleşmelerinde “6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanununda yer aldığı üzere orjinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünler ile tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir oyun, yazılım, teslimatı dijital ortamda yapılan ürünler ve programların iadesi kabul edilmemektedir.”